امام جمعه موقت پارس آباد در خطبه های نماز:

عدم ثبات قیمت داروها در شهرستان

امام جمعه موقت پارس آباد گفت: نبود نظارت بر داروخانه های شهرستان پارس آباد باعث شده هر داروخانه به زعم وجدان خود نرخ گذاری کند.

به گزارش پارس آباد نیوز،حجت الاسلام سید اسماعیل احمدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد در خصوص استعفای شهردار این شهرگفت: استعفای شهردار پارس آباد پس از چندین ماه فعالیت قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه استعفا شهردار پارس آباد مایه ننگ شهر است، تصریح کرد: از مسئولان تقاضامندیم تا حقوق معوقه کارگران شهرداری در اولین فرصت پرداخت شود.

احمدی با اشاره به یکسان نبودن قیمت دارو در داروخانه‌های پارس آباد، عنوان کرد: متأسفانه در شهر پارس آباد قیمت دارو در داروخانه‌ها یکسان نیست که از مسؤولان ذیربط خواستار نظارت بیشتر در این حوزه هستیم.

امام جمعه موقت شهرستان پارس آباد در بخش دیگری از خطبه‌ها با اشاره به اینکه عظمت انقلاب اسلامی ایران، ابهت شرق و غرب را در هم شکسته است، عنوان کرد: به برکت خون شهدا، پشتیبانی ولایت فقیه و ایستادگی مردم عزتمندی انقلاب در عرصه‌های مختلف تداوم خواهد یافت.

وی در ادامه با گرامیداشت حماسه ۹ دی که به عنوان روز بصیرت مزین شده است، تصریح کرد: در زمان فتنه، آنچه که انسان را از منجلاب گرفتار شدن در فتنه نجات می‌دهد بصیرت حقیقی خواهد بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پارس آباد به نزدیکی ۱۱ دی میلاد حضرت زینب (س) نیز اشاره کرد و افزود: حضرت زینب نمادی از بصیرت و غیرت و شجاعت است.

وی به ویژگی‌های معنوی حضرت زینب (س) و لزوم الگوگیری از این بانوی بزرگوار اسلام تأکید کرد و افزود: ایشان با تمام توان خود از امامت و ولایت دفاع کرده و با ترویج قیام عاشورا به عنوان شیرزن و قهرمان کربلا شناخته می‌شوند.

منبع:مهر

انتهای پیام/